Košík - Kč

Výrobce: Yankee Candle - vonné svíčky

Kategorie: Vonné svíčky

+

Čistá a průzračná kompozice bergamotu a jemných květů - levandule, jasmínu a afrického pomeranče.

Charakter vůně: Květinové
Hlava: bergamot, levandule
Srdce: květ afrického pomeranče, jasmín
Základ: ambra, pižmo

Svíčka Elevation je vrcholem elegance. Vysoce kvalitní sklo, sojový vosk, nasycený vybranými vonnými esencemi, společně se 2 bavlněnými knoty pro rychlejší voskové jezírko poskytne úžasný a intenzívní zážitek z vůně. Unikátní je také víčko, slouží i jako podstavec. Jeho tvar dobře pasuje do prohlubně ve dnu svíčky, takže je svíčka stabilní. Více plamínků zvýší světelný efekt svíčky. Parametry: 65-80 hodin hoření, 2 knoty, velikost 10 x 10 x 15 cm, 552 gramů. Případné barevné změny hladké směsi sojového vosku jsou přirozené a neovlivňují kvalitu hoření či charakter a intenzitu vůně.

Yankee Candle jsou prémiové svíčky, které provoní celou místnost něžnou vůní a doslova pohladí vaše smysly.
Vykouzlete si doma útulnou atmosféru, ve které se budete ve svém království cítit ještě lépe.

Produkt pokládejte na dostatečně tepelně odolný povrch. Ujistěte se, že svíčka je v dostatečné vzdálenosti od všech hořlavých materiálů nebo zdrojů tepla. S hořící svíčkou nepohybujte.
Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. U osob, které trpí přecitlivělostí na vůně, je nutné výrobek používat s opatrností.
Hořící svíčku nenechávejte nikdy bez dozoru a v blízkosti lehko vznětlivých předmětů. Pokud je délka knotu větší jak 5 mm, zastřihněte jej. Nedovolte, aby se plamen dotýkal strany nádoby

Další výrobky značky - Yankee Candle - vonné svíčky